Ubytovanie

Gašperov mlyn


Gašperov mlyn - vila, ktorá stojí na mieste pôvodného mlyna, na konci podtatranskej obce Batizovce. Náš mlyn návštevníkom ponúkne oddych, komorné prostredie, skvelú gastronómiu, súkromie a nezabudnuteľný umelecký zážitok! Nechajte sa unášať rozprávkovou atmosférou, objavte čaro minulosti, doprajte si luxus, vychutnajte si pohladenie prírody a oddýchnite si medzi ozajstnými umeleckými dielami.

www.gasperovmlyn.sk

Moment - Bistro & Ubytovanie


Na dvoch poschodiach Momentu sa nachádza desať priestranných, pohodlných a nadčasovo zariadených izieb. Každá izba je iná a ponúka pohodlie ako jednotlivcom, tak aj párom alebo rodinám.

Všetky izby majú kúpeľňu so sprchovacím kútom alebo vaňou a WC. Kúpeľne sú vybavené uterákmi, hotelovou kozmetikou a sušičom vlasov. V izbách sa nachádza LCD televízor, výhľad z izieb je na panorámu obce Batizovce alebo do našej záhrady. Ubytovaní hostia majú k dispozícii bezplatné parkovisko a wifi v celom objekte.

Po náročnom dni či túre si budete môcť oddýchnuť vo fínskej saune, ktorá je dostupná po rezervácii za poplatok. V lete si oddýchnete pri ohni v našej romantickej záhrade alebo aktívne na tenisovom kurte.

www.namoment.sk

Domček pri fires-e


Spoločnosť FIRES, s.r.o. Vám chce zjednodušiť prístup k svojim službám a preto Vám ponúka ubytovanie v Domčeku pri FIRES-e. Domček nemá charakter strohej ubytovne, naopak, poskytuje vkusné, priateľské až rodinné prostredie a aj Váš priateľský prístup sa priam očakáva. Záleží nám na tom, aby ste boli dostatočne informovaní a preto Vám poskytujeme niekoľko základných údajov.

VZDIALENOSŤ

Domček sa nachádza vo vznikajúcej novej obytnej štvrti Batizoviec, kde už žijú prevažne mladé rodiny. Priamo susedí s areálom FIRES-u a tak odpadajú akákoľvek problémy s dopravou. Výhodou je aj to, že ubytovaní môžu prejsť z Domčeka do FIRES-u už v pracovnom odeve. Pri návrate odložia pracovné šaty v šatni, vo vstupnom priestore Domčeka a v izbe si zachovajú príjemné a čisté prostredie.

SPOLOČNÉ PRIESTORY

Pre spríjemnenie pobytu sú k dispozícii spoločné priestory – spoločenská miestnosť, kuchynka a šatňa. Celý objekt je pokrytý WiFi pripojením na internet.

ŠATŇA

Šatňa slúži na odloženie pracovného odevu, aby si ním hosť nemusel znečisťovať svoju izbu. V šatni sa nachádzajú aj prezuvky, pripravené na zapožičanie.

SPOLOČENSKÁ MIESTNOSŤ A KUCHYNKA

Spoločenská miestnosť a kuchynka poslúži na oddych pri káve, čaji alebo jednoduchom jedle. Pre prípad, že si hosť nestihne zabezpečiť svoje jedlo, v mrazničke je bezplatne k dispozícii základný balíček potravín do času, kým si nezabezpečí vlastné zásoby. Na stravovanie odporúčame využiť blízke reštaurácie alebo donáškovú službu. V spoločenskej miestnosti je oddychové sedenie, TV prijímač a krb.

OKOLIE

Domček pri FIRES-e má terasu a vlastný dvor. Spevnené plochy slúžia na parkovanie asi štyroch áut, z toho dve autá pod prístreškom.

ENERGIE

Domček pri FIRES-e je nízkoenergetickou stavbou s rekuperáciou tepla a vzduchu. Regulácia kúrenia a rekuperácie je nastavená a je automatická.

VODA

Domček pri FIRES-e je napojený na verejný vodovod. Voda je pitná. Teplá voda sa získava ohrevom v bojleri. Je žiaduce správať sa pri používaní teplej vody úsporne a zbytočne ňou neplytvať.

VÝMENA BIELIZNE

Domček pri FIRES-e je vybavený posteľnou bielizňou a uterákmi na výmenu.

ODPAD

Bežný komunálny odpad, papierový odpad, plastový odpad a sklo je separátne likvidovaný cez spoločnosť FIRES, s.r.o., ktorá má na tento účel zmluvného partnera.

REZERVÁCIE

Rezervácie prijímajú všetci technici FIRES-u telefonicky alebo e-mailom. Za rovnakých podmienok môžete ponuku využiť aj ako súkromná osoba v prípade, že chcete spolu s rodinou navštíviť Vysoké Tatry. Ak budú kapacity voľné, radi Vám ubytovanie poskytneme.

Rezervačný formulár


Čas Vášho príchodu